Національний Фестиваль "Код Нації" - фестиваль розвитку культури в сучасному українському суспільстві та ще й грошики на ЗСУ.
"Всьому, що необхідно знати, навчити не можна, вчитель може зробити тільки одне — вказати дорогу." (Річард Олдінгтон (1892—1962))
Відкритий урок із здобувачами освіти групи №204 ПМТ/Е на тему " Права і свободи людини" з предмету Громадянська освіта
Дата 11.12.24. Група 204 ПМЕ/Т
Структура відкритого уроку
з предмету «Громадянська освіта»
викладачки суспільних дисциплін
Іванової Олени Геннадіївни
Тема. Права і свободи людини.
Мета: поглибити та розширити діапазон знань здобувачів освіти про права і свободи людини, формувати діловий стиль спілкування;
вміти володіти знаннями, щодо забезпечення захисту прав і свобод особистості;
формувати поважне ставлення здобувачів освіти до прав і свобод людини; правову компетентність підлітків щодо захисту основних прав і свобод особистості, закріплених у Конституції України, громадянську позицію;
створити умови для соціалізації особистості;
закріпити знання про правовий статус громадянина України щодо його прав, свобод і обов’язків;
виховувати у здобувачів освіти свідоме дотримання правових норм, поваги до законів і готовність виконувати закріплені в них вимоги.
Тип уроку: формування знань, умінь і навичок.
Форма уроку: урок-практикум – Правова гра в двох частинах
Обладнання: Конституція України, комп’ютер, телевізор для демонстрації.
Використання методів і прийомів на уроці: словесні, ілюстровані, інтелектуальна розминка, практичність теорії, правова гра.
ХІД УРОКУ
I. Організаційний момент уроку
II. Актуалізація опорних знань
Прийом: Інтелектуальна розминка
ІІІ. Мотивація уроку
IV. Практична і основна частина уроку
Правова гра в двох частинах:
І. «Норма права і норма моралі?» (Частина 1.)
Правові ситуації з відеороликів та їх коментар.
ІІ. «Правда чи НЕправда!» (частина 2)
V. Підсумкова частина уроку
«Мораль і право – дві великі сили, для демосу держави УКРАЇНИ»
Відеоролик із здобувачами освіти Козятинського МВПУЗТ
Завдання на уважність. Які вислови про право і свободу ви запам’ятали з відеоролику?
VІ. Закінчення уроку:
1. Оцінювання здобувачів освіти
2. Самооцінка здобувачів освіти.
VІІ. Домашнє завдання. Т. Бакка, Громадянська освіта, &9, стор. 38-42. На стор. 41. Ідеї дослідження (переглянути і підготуватися до обговорення в групі).
Моя Батьківщина - УКРАЇНА
Цілодобово на Козятинських залізничних коліях чутно перестук коліс, Козятин – місто залізничне. Якщо Ви, хоча б раз у житті подорожували з будь якого міста потягом на захід України, то не могли упустити можливість отримати задоволення від архітектури, яка справляє красива, витримана, довершена споруда залізничного вокзалу. І напевно, кожен, очікуючи відправлення потяга, уявляв себе місцевим корінним жителем ХІХ ст., які могли спостерігати ту величну красу Козятинського дива.
На той час – це був один із кращих вокзалів усієї російської залізниці, там пролітало стуком коліс та звуками гудків паровозів життя, панував постійний рух, безперервно змінюючи натовп пасажирів, які пересідали на різні потяги, це частка історії нашої Батьківщини - України.
У ході проведення дослідження, ми зосереджено цікавилися та дізнавалися інформацію про Козятинський залізничний вокзал, знайомились з видатними людьми міста, зустрічались з працівниками і керівниками залізниці, залізничних музеїв, краєзнавчого музею і архіву міста.
Важливість вивчення історичних споруд зумовлена тим, що вони зберігають у собі пам’ять про значні етапи історії, є свідками важливих подій, і водночас, служать сучасним потребам суспільства, а наш вокзал, в загалі був історичною передумовою створення і розвитку міста.
Підписатися на:
Дописи (Atom)
Національний фестиваль «КОД НАЦІЇ»
https://www.tiktok.com/@olena.ivanova83/video/7456158810982436101?_r=1&_t=ZM-8so3EpAYRUc&fbclid=IwY2xjawHqAWNleHRuA2FlbQIxMQABHQc4...

-
"ТИ МОЖЕШ!" - повинен нагадувати вчитель учневі. "ВІН МОЖЕ!" - повинен нагадувати колектив. "Я МОЖУ!...
-
З 12 БЕРЕЗНЯ ЗАПРОВАДЖУЄТЬСЯ ТРИТИЖНЕВИЙ КАРАНТИН У ВСІХ ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ Шановні учні Козятинського МВПУзт! Починаємо з вами дис...